ظرفشويي سامسونگ لكه هاي قديمي را پاك مي كند ، سامسونگ در توليد همه لوازم خانگي خود، همواره از با خلاقيت ترين ايده ها الهام گرفته تا رضايت كامل مشتري هاي خود را جلب نمايد.

 

 ماشين ظرفشويي سامسونگ هم از آخرين و به روزترين فناوري هاي موجود، استفاده كرده است. سامسونگ در توليد اين ماشين ظرفشويي از فناوري واتر وال بهره برده كه آب را به حالت يك جريان آبشاري وارد محفظه ظرف ها مي كند و در آخر بيشترين حد تميزي را به همراه دارد.

ويژگي هاي جديدترين ظرفشويي سامسونگ

يكي ديگر از فناوري هايي كه در توليد دستگاه ظرفشويي سامسونگ به كار رفته، Zone Booster است كه تنها با لمس يك دكمه، يك شستشوي سريع و دقيق را شروع مي كند.

در اينجا دكمه اي وجود دارد كه با انتخاب آن مي توانيد شستشو را به بخش راست يا چپ محفظه شستشو انتقال دهيد و به اين شيوه لكه هايي كه به سختي پاك مي شوند را با فشار بيشتر آب و دماي بالاتر بشوييد.

خصوصيت FlexTray ماشين ظرفشويي سامسونگ نيز براي جا دادن ظروفي با سايز بزرگ و يا ظرف هايي كه به دشواري در ماشين ظرفشويي جا مي شوند بهتر است.

ماشين هاي ظرفشويي سامسونگ، طوري طراحي شده اند كه در موقع كار كردن، صداي زيادي توليد نمي كنند و از سيستم خاصي در ساخت آنها استفاده شده كه صدا را تا 40dBA كم مي كند كه پايين ترين صداي توليد شده در بين همه برندهاي ماشين ظرفشويي در بازار مي باشد.

فناوري هاي نوين ظرفشويي سامسونگ

از طرفي محفظه داخلي ماشين ظرفشويي سامسونگ طوري طراحي شده

كه تمامي ظرف ها به راحتي به درون سر مي خورند و بيرون آوردن و يا قرار دادن آنها در ماشين ظرفشويي به آساني انجام مي شود.

نمايندگي تعميرات سامسونگ به صورت شبانه روزي آماده ارائه تعميرات همه دستگاه هاي سامسونگ است.

نمايندگي رسمي ما براي ارائه تعميرات همه دستگاه هاي سامسونگ روز تعطيلي ندارد

و همه روز و در همه ساعات شبانه روز در خدمت شما عزيزان است.

فناوري ديگري كه در ماشين ظرفشويي سامسونگ استفاده شده،Speed Booster نام دارد  به كم شدن زمان لازم براي كامل كردن روند شستشو ياري مي كند.

با انتخاب اين آپشن، سرعت شستشوي ظروف را چندين برابر مي كنيد و در واقع اين امكان، ماشين ظرفشويي سامسونگ را به يك گزينه مطلوب براي زندگي روزمره تبديل مي كند.

محفظه داخلي نيز طوري طراحي شده كه با بيش از 15 تنظيمات مختلف، مي توانيد انواع ظرف هايي با سايزهاي گوناگون را در آن جاي دهيد. البته در مدل هاي جديد تر از يك نمايشگر LED نيز استفاده شده است.

نمايندگي تعميرات ظرفشويي سامسونگ (SAMSUNG) با كسب تجربه در طول ساليان در زمينه ارائه خدمات پس از فروش ظرفشويي سامسونگ به‌ خوبي توانسته همه لوازمي خانگي سامسونگ را كه ارتباط مستقيمي با سلامت و بهداشت مردم دارند را در اولويت تعميرات خود قرار دهد و سعي كرده تا بهترين كيفيت قطعات ظرفشويي سامسونگ را در اختيار مشتريان قرار دهد.


موضوعات مرتبط: نمايندگي تعميرات ال جي

برچسب‌ها: ،


تاريخ : ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ | ۱۲:۱۵:۲۲ | نویسنده : امين سرخوش | نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By Bigsite :.