سنسور كثيفي آب در ماشين لباسشويي ال جي, در اين جا يكي از سيستم هاي مهم لباسشويي ال جي را بررسي مي كنيم. اين سيستم با اسم سنسور كثيفي آب در لباسشويي ال جي شناخته مي شود.

 آيا ميدانيد كه بسياري از ماشين لباسشويي‌ها داراي سنسوري براي تشخيص كثيفي يا تميزي آبيا همان سنسور كثيفي آب درون ماشين لباسشويي هستند ؟

آيا نحوه كار سنسور كثيفي آب را ميدانيد؟

از زمان توليد اولين ماشين لباسشويي تا به‌حال مدت‌زمان زيادي گذشته و در اين مدت تمامي توليد كنندگان روزبه‌روز سعي در پيشرفته‌تر كردن اين وسيله ارزشمند كرده‌اند تا ما بتوانيم هر چه بهتر و راحت‌تر و خصوصاً با توجه به كمبود انرژي با مصرف هر چه كمتر برق و آب لباس‌هاي تميزتري را داشته باشيم.

اما يكي از اين فناوري ها سنسور تشخيص كثيفي آب است تا ماشين بتواني ميزان كثيفي آب را متوجه شده و از آب و برق كمتري براي شستن البسه ما استفاده كند زيرا در صورتي كه اين كار را يك سيستم غيرهوشمند انجام دهد به‌ هيچ‌ عنوان قادر به تشخيص مقدار آب يا مقدار كثيفي آب نيست پس مجبور است طبق يك برنامه منظم و از پيش تعيين‌شده اين كار را انجام دهد.

حسگر تشخيص كثيفي آب براي سشتشوي بهتر لباس ها

نحوه كار سنسور كثيفي آب

سنسور كثيفي آب از يك فرستنده و مادون قرمز و يك گيرنده نوري تشكيل‌شده است اين دو سنسور روي يك برد U شكل مانند تصوير زير در روبروي هم قرارگرفته‌اند.

سنسور تشخيص كثيفي آب در هنگام كار ماشين مقداري از آب درون ماشين بين قسمت U شكل قراي مي‌گيرد در اين زمان كه يك‌زمان مشخص‌شده براي سيستم است فرستنده مادون قرمز سيگنالي را به سمت گيرند ه ارسال كرده و اين سيگنال پس از عبور از ميان آب مابين قسمت U شكل به گيرنده ميرسد. يك مركز معتبر تعميرات ماشين لباسشويي ال جي به اين راحتي شما را در جريان كار قرار مي دهد.

مادربرد و ميكرو كامپيوتر ماشين ميزان, سرعت و مقدار دريافت اين سيگنال توسط گيرنده را برسي كرده و كثيفي آب را تشخيص مي‌دهد زيرا هرچقدر اين آب كدرتر و تيره‌تر باشد سرعت انتقال اين فركانس كمتر شده و اين سرعت از پيش براي سيستم تعريف‌شده است كه با اندازه كيري اين سنسور و تشخيص ميزان كثيفي آب مدت‌زمان برنامه ماشين تغيير مي‌كند.

مادربرد ماشين با توجه به ميران تشخيص سنسور و كثيفي آب مي‌تواند تعداد آب‌كشي را به‌اندازه ۳ بار هم اضافه كند اين سنسور پس انجام خشك‌كن نهايي كاليبره شده و مادر بد از سلامت آن مطمئن مي‌شود.

وجود سنسور در لباسشويي ال جي

خصوصيت تازه به كار گرفته شده در ماشين لباسشويي ال جي , سنسورها مي باشند. نقش سنسور افزايش راندمان انرژي با تنظيم ميزان آب مصرفي در ماشين لباسشويي براي درجه اي از كثيفي لباس ها است. در بسياري موارد اين خصوصيت تاثيري در گران شدن ماشين لباسشويي ندارد.

سنسور تشخيص ميزان كثيفي آب: از خصوصيت هاي تازه در ماشين لباسشويي ال جي است كه با عبور دادن نور از ميان آب و اندازه گيري شفافيت آن, ميزان كثيفي لباس ها در چرخه شستشو را كنترل كرده و با تنظيم ميزان آب مصرفي, علاوه به دستيابي به حداكثر تميزي, به صرفه جويي در مصرف انرژي نيز كمك مي كند.

سيستم سنسور كثيفي آب در درون لباسشويي ال جي

تعويض همه قطعات ماشين لباسشويي ال جي

نگراني براي تعويض قطعات لباسشويي خود نداشته باشيد. همه قطعات تعويضي ما داراي كارت ضمانت نامه است و از محصولات اصل شركتي خود ال جي استفاده مي كند.

تخصص نمايندگي تعميرات ال جي در حوزه تعميرات ماشين لباسشويي و نگهداري ساير محصولات ال جي است و همه قطعاتي كه در انبارهاي نمايندگي موجود است براي استفاده داخلي تكنيسين ها و مهندسان بوده و به هيچ نحوي قطعات به صورت جداگانه به مشتري داده نمي شود.

اين تعويض ها كاملا با قطعات اورجينال و اصلي شركت ال جي صورت مي گيرد و جنس بدلي به كار نمي رود, قطعات محصولات ال جي هم از نظر سخت افزاري و هم از نظر نرم افزاري داراي كيفيت ويژه اي هستند كه در قطعه هاي بدلي موجود نيست.

اين تمايز به قدري از ساير محصولات شاخص است كه به آن چشم نوازي خاصي بخشيده است. نمايندگي تعميرات ماشين لباسشويي ال جي رضايت مشتريان از خدمات ما و همچنين مسئوليت پذيري و دقتي كه همكاران ما در ارائه خدمات دارند نمايندگي تعميرات لباسشويي ال جي را شاخص كرده است. نمايندگي تعميرات لباسشويي ال جي و خدمات پس از فروش آن همه استان هاي كشور عزيزمان را شامل مي شود و همه محصولات ال جي داراي گارانتي ۳۶ ماهه هستند.

شما براي هر گونه تعميرات دستگاه هاي متنوع ال جي مي توانيد با شماره تماس هاي ما كه بخش تماس با ما نوشته شده است در ارتباط باشد, و خواسته خودتان را كه هم شامل خريد و يا تعمير و يا تعويض و مشاوره درباره محصولات ال جي است را با ما در ميان بگذاريد ما در اولين فرصت به خواسته شما جواب خواهيم داد.


موضوعات مرتبط: نمايندگي تعميرات ال جي

برچسب‌ها: ،


تاريخ : ۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ | ۱۲:۳۵:۵۷ | نویسنده : امين سرخوش | نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By Bigsite :.