خدمات پس از فروش ال جيخدمات ال جيشركت خدمات پس از فروش ال جيگارانتي پس از فروش ال جي در تهران: و همه استان هاي كشور عزيزمان را شامل مي شود و همه محصولات خدمات پس از فروش ال جي داراي گارانتي ۳۶ ماهه هستند. شما براي هر گونه تعميرات دستگاه هاي متنوع ال جي مي توانيد با شماره تماس هاي ما كه بخش تماس با ما نوشته شده است خدمات ال جي در ارتباط باشد. و خواسته خودتان را كه هم شامل خريد و يا تعمير و يا تعويض و مشاوره درباره محصولات ال جي است را با ما در ميان بگذاريد.ما در اولين فرصت به خواسته شما جواب خواهيم داد. 

خدمات پس از فروش ال جي تهران

براي اينكه كار شما راحت تر شود و از نگراني هاي شما بابت خرابي لوازم خانگي تان كاسته شود خدمات پس از فروش ال جي تهران ما اقدام به راه اندازي سامانه پاسخگوي گويا در مركز نمايندگي ال جي كرده ايم كه تمامي تماس هاي شما را حتي در زماني كه احتمال حاضر نبودن كارشناسان است را ذخيره مي كنند تا در اولين فرصت اين پيام ها شنيده شوند و در اسرع وقت نسبت به برطرف كردن و جوابگويي به نياز شما اقدام گردد.پس شما هيچ نگراني از بابت مشكلات احتمالي پيش آمده براي هر يك از دستگاه هاي ال جي خود نداشته باشيد همكاران ما در تمام ساعات شبانه روز آماده هستند تا سوالات و مشكلات شما را جواب بدهند و در صورت نياز نسبت به كارهاي تعميراتي و خدماتي اقدام نمايند.پس هر صورت بروز هر ايرادي در دستگاه هاي لوازم خانگي ال جي با مركز خدمات پس از فروش ال جي تماس بگيريد و نگران اين نباشيد كه الان ديروقت است يا در روز تعطيل خدمات براي خرابي ماشين ها داده نمي شود. چون اينگونه نيست.در تمام ساعت هاي شبانه روز حتي در ساعت هاي شبانه و غيراداري و در روزهاي تعطيل نيز همكاران و كارشناسان مركز خدمات ال جيآماده جوابگويي به پرسش ها و مشكلات دستگاه هاي شما هستند.براي استفاده ازخدمات ال جي و همچنين ساير برندها مي توانيد تماس برقرار كنيد.

مركز خدمات ال جي

اگر دستگاه شما نياز به تعمير داشته باشد لزومي به آوردن دستگاه به محل نمايندگي نيست,همكاران ما در خدمات ال جي با يادداشت آدرس شما در كوتاهترين زمان خودشان را به محل شما مي رسانند و مشكل دستگاه شما را برطرف مي نمايند.نمايندگي تعميرات ال جي همه فاصله هاي بين خود و مشتري را از ميان برداشته استو آماده ارائه خدمات بدون واسطه در سراسر ايران و به ويژه تهران و كرج است.يكي از مواردي كه در هنگام خريد لوازم خانگي خيلي مهم است دارا بودن خدمات پس از فروش آن كالا مي باشد.اين مورد خيلي مهمتر از خريد محصول است.اگر كالايي اين خدمات را نداشته باشد در واقع مثل اين است كه شما يكي از اجزاي پركاربرد دستگاه خريداري شده را از فروشنده دريافت نكرده ايد و در حالت كلي محصولي ناقص و نيمه تمام را به خانه خودتان راه داده ايد.پس از خريد يك كالا بايد مشتري بتواند باز نيازها و خواسته هاي دستگاه خود را با يك نمايندگي معتبر همان برند در ميان بگذارد و اگر مشكلي در عملكرد دستگاه ها ايجاد شد از نمايندگي ال جي كه فروشنده محصول بوده است خدمات پس از فروش ال جي آن محصول را بخواهد.چون محصولات و لوازم خانگي هميشه احتمال خراب شدن و صدمه ديدن دارند و بايد تيم يا اشخاصي باشند كه اين خرابي ها و نواقص ايجاد شده را به صورت تخصصي و حرفه اي برطرف و تعمير كنند.البته گروه ها و اشخاص زيادي را مي توان براي اين كار پيدا كرد كه در باره تعميرات لوازم خانگي ال جي مشغول سرويس دهي هستند ولي توصيه ما به شما اين است كه به هيچ وجهي و تحت هيچ شرايطي دستگاه هاي لوازم خانگي خود را به گروه ها و اشخاص نابلد و آماتور نسپاريد.نمايندگي و مركز خدمات پس از فروش ال جي بهترين و حرفه اي ترين اشخاص و كارشناسان را به كار گرفته تا بتوانند خدمات برتر و مناسبي را با توجه به نيازهاي مشتريان خود ارائه دهد.مصرف كنندگان محصولات ال جي به دنبال بهترين نمايندگي رسمي ال جي مي باشند تا توسط آن نمايندگي كه مورد اعتماد و اطمينان بيشتر افراد و مصرف كننده ها هستند، نواقص دستگاه برطرف شده و دوباره از آنها استفاده كنند.براي اينكه خيال مشتري از بابت تعمير راحت باشد بايد نمايندگي ارائه دهنده تعميرات جزء مراكز برتر و شناخته شده باشد و داراي كارشناسان و تعميركارهاي حرفه اي و كارگشته باشد تا بتوانند همه ايرادها و تعميرات لازم را بر روي دستگاه معيوب اعمال كنند.خدمات پس از فروش ال جي يكي از اين سايت هاي برتر در زمينه تعميرات لوازم خانگي ال جي است كه در طول ساليان متمادي توانسته اعتماد و اطمينان مشتريان و مصرف كنندگان لوازم خانگي ال جي را به خود جلب كند.

مركز خدمات پس از فروش

در خدمات ال جي شما مي توانيد محصول موردنظرتان را انتخاب كنيد و با ثبت سفارش نسبت به خريد آن اقدام كنيد.همچنين با خريد آنلاين محصولات ال جي مي توانيد از خدماتي نظير خدمات زير نيز برخوردار شويد.

 • دسترسي به انواع كالاها و سرويسها,
 • وجود اطلاعات زياد در باره كالاها,
 • امكان مقايسه كالاها و قيمتهاي آن ها با يكديگر,
 • صرفه جويي در زمان, انعطاف پذيري در زمان خريد,
 • وجود قيمت هاي رقابتي ,آسان شدن سفارش خريد ,
 • قابليت تبادل نظر راجع به كالاها و سرويس ها ,
 • پايين آمدن ترافيك و آلودگي هوا به منظور حفظ محيط زيست.

نمايندگي تعميرات ال جي خدمات تعميرات لوازم خانگي ال جي را براي شما آسان تر كرده استو هر كجا و در هر زماني كه نياز به كمك داشته باشيد آماده رسيدگي به خواسته شماست.تعميرگاه و نمايندگي مركزي ال جي در ايران آماده ارائه خدمات به همه هموطنان عزيزمان است و خدمات پس از فروش ال جي را پشتيباني مي كند.

خدمات پس از فروش سامسونگ در تهران

شما با برخورداري از خدمات پس از فروش سامسونگ در تهران استفاده از لوازم خانگي سامسونگ تنها نيستيد و در هر موردي كه براي هر يك از لوازم خانگي سامسونگ پيش بيايد، واحد خدمات سامسونگ در كنار شماست و مي توانيد به صورت ۲۴ ساعته از اين خدمات و سرويس ها بهره مند شويد.همه خدمات خدمات پس از فروش سامسونگ همه خدمات ارائه شده در واحد نمايندگي تعميرات سامسونگ در كوتاه ترين زماني كه تصور كنيد خدمت شما ارائه مي شود و در هر لحظه اي همكاران ما آماده هستند تا براي برطرف كردن هر مشكلي در لوازم خانگي سامسونگ به منزل شما اعزام شوند و سرويس هاي خدماتي خود را تقديم شما نمايند.

خدمات پس از فروش سامسونگ

شركت گارانتي پس از فروش سامسونگ

سرانه درآمد اين شركت از توليد ناخالصي كره جنوبي شامل هفده درصد است كه هر ساله درآمد سامسونگ گروپ با حالت تصاعدي رو به افزايش بوده است. سامسونگ با سرمايه ۵۹۰ ميليارد دلار (۲۵۶ ميليارد دلار نقد)، بيش از ۵۰۰ هزار نيروي انساني را در سراسر دنيا به كار گرفته است.نمايندگي تعميرات سامسونگ نيز در جهت رفاه مشتريان خود اقدام به خدمات سامسونگ نمايندگي محصولات سامسونگ كرده و تمام لوازم خانگي اين برند افتخارآميز را در سراسر ايران عزيز به هموطنان محترم ارائه مي دهد.

پس از فروش محصولات سامسونگ كار اصلي خدمات رساني خدمات سامسونگ  شروع مي شود و خدمات خود را به صورت شبانه روزي و در همه روزهاي سال به مشتريان خود ارائه مي دهد.

براي اينكه از خدمات سامسونگ در كمترين زمان استفاده كنيد برگه ضمانت نامه هر يك از لوازم خانگي و محصولات سامسونگ را آماده نگهداريد و شماره سريال دستگاه را كه درون دفترچه ماشين نوشته شده را برداريد و با مركز خدمات پس از فروش سامسونگ تماس بگيريد. اين آمادگي شما مي تواند روند رسيدگي به مشكل دستگاه شما را تسريع بخشد و كارهاي خدماتي را در كمترين زمان براي شما ميسر كند.

ويژگي هاي خدمات ما

خدمات فروش سامسونگ براي هر يك از محصولات سامسونگ تسهيلات خاصي را تدارك ديده است و به مشتركين و مشتريان فعال خود ارائه مي دهد. همه خدمات ارائه شده در همان روز در محل سكونت مشتري و با پايين ترين هزينه انجام مي شود.عملكردي كه محصولات سامسونگ در منزل شما دارند همه هزينه هاي محتمل تعميراتي را توجيه مي كند و مسلما اين هزينه ها در برابر آن قابل توجه نيستند.اگر همه ايرادهاي لوازم خانگي سامسونگ با مراجعه حضوري تكنيسين ها و تعميركارهاي ما برطرف نشد، دستگاه شما به تعميرگاه مجاز سامسونگ انتقال داده مي شود، اين انتقال براي شما هزينه اي ندارد و براي بررسي و تعمير بهتر در تعميركار اين مورد انجام مي شود و بعد از تعمير آن دوباره توسط تعميركار و همكاران ما به شما تحويل داده مي شود.

خدمات پس از فروش لوازم خانگي برند سامسونگ

خدمات سامسونگ كه شامل همه لوازم خانگي برند سامسونگ است آمادگي سرويس دهي انواع خدمات تعميرات، نصب، تعويض و نگهداري هر يك از اين محصولات را دارد. نمايندگي خدمات سپ از فروش سامسونگ در تمام ساعت هاي كاري و غيركاري براي سرويس همه محصولات سامسونگ اعلام آمادگي مي كند. پس شما كافي است با ما تماس آنلاين يا تلفني برقرار كنيد و از اين خدمات استفاده كنيد.

محصولات در خدمات پس از فروش داراي برگه گارانتي كتبي ۱۸ ماهه از زمان نصب است و هيمن كه مورد ايرادي در قطعات و لوازم خانگي سامسونگ ديديد هر چه زودتر با كارشناسان ما تماس بگيريد و براي تعمير با يكي از مراكز خدمات پس از فروش سامسونگ  تماس گرفته و از اعتماد به افراد ناوارد و غيركارشناس خودداري كنيد اگر اين مورد را رعايت نكنيد اين شركت هيچ مسئوليتي در قبال سرويس دهي به شما نخواهد داشت.
خدمات پس از فروش سامسونگ، شامل تعميرات همه لوازم خانگي سامسونگ بوده و تعميرات و نگهداري دستگاه هاي سامسونگ، قطعات اصلي ، ۱۸ ماه گارانتي كتبي را به همه مشتريان عزيز لوازم خانگي سامسونگ ارائه مي دهد. براي تماس با گارانتي پس از فروش سامسونگ  لطفا به وسيله شماره تلفن هاي نوشته شده در سايت و در بخش “تماس با ما” ارتباط برقرار كنيد.

 • سرويس پس از فروش سامسونگ

كاري كه شما بايد انجام دهيد در صورت مشاهده هر گونه عيب و نقص و يا اختلالي در هر يك از دستگاه هاي سامسونگ، تماس تلفني با مركز گارانتي پس از فروش سامسونگ  است تا همكاران ما بتوانند خدمات خود را براي رفع آن ايرادها خدمت شما عزيزان ارائه دهند.

 1. محصولات سامسونگ موجود در منزل شما نبايد حتي يك ساعت در عملكرد خود براي شما مشكلي ايجاد كنند. ما در همه حال آماده هستيم استفاده شما از اين محصولات را بهينه و بهبود ببخشيم.
 2. مصرف كننده گرامي در صورتي كه متوجه نارسايي هايي در هر يك از لوازم خانگي سامسونگ شديد، نخست از متصل بودن درست برق مصرفي و چگونگي قرارگيري درست دستگاه در محل مطمئن شويد.
 3. در خيلي از زمان ها ايراد موردنظر براي دستگاه ناشي از متصل نبودن درست لوازم خانگي به برق مصرفي مي باشد كه اولين كار در برخورد با چنين مشكلي بررسي سيم و كابل برق است. همينطور جاي قرارگيري دستگاه نيز بايد بررسي شود چرا كه اين قسمت اهميت بالايي در عملكرد دستگاه دارد.

اگر موارد بالا را بررسي كرديد و مشاهده كرديد كه مشكل و ايراد از جانب اين موارد نيست در مرحله بعدي دفترچه راهنماي فارسي دستگاه سامسونگ را به خوبي مطالعه كنيد و با كمك دفترچه راهنما همه قطعه هاي دستگاه را بررسي كنيد و از سالم بودن دستگاه يا معيوب بودن آن مطمئن شويد. برخي از نواقص و ايرادها در اكثر زمانها با رجوع به دفترچه راهنما برطرف مي شود.اما اگر با اين كارها باز دستگاه شما همان مشكل را داشت اينجاست كه بايد با يكي از نمايندگي هاي خدمات پس از فروش سامسونگ تماس بگيريد تا نسبت به تعمير و بررسي دستگاه سامسونگ شما دست به كار شوند شايد با يك مشاوره ساده بتوانيد دستگاه هاي سامسونگ را دوباره راه بيندازيد و اگر مشكل جدي تر باشد با مراجعه همكاران و متخصصان مشكل شما برطرف خواهد شد.

گارانتي پس از فروش سامسونگ در تهران

فروش بالاي محصولات سامسونگ و ارائه خدمات پس از فروش  سامسونگ، مگر با بودن نمايندگي تعميرات فراگير در همه شهرها و استان هاي كشور ممكن نمي شود.

براي ايراد هايي كه در دستگاه هاي يخچال فريزر سامسونگ ، سايد باي سايد سامسونگ ، لباسشويي سامسونگ و ظرفشويي سامسونگ به وجود مي آيد، مصرف كنندگان عزيز مي توانند با مشاوره از كارشناسان خدمات سامسونگ، مشكلات پيش آمده را ابتدا به دست خودشان برطرف كنند؛ كه در اين صورت احتياجي به مراجعه حضوري تكنسين هاي خدمات سامسونگ نيست.

 • سرويس پس از فروش سامسونگ

اگر ايراد دستگاه برطرف نشد، اپراتورهاي شبانه روزي خدمات پس از فروش سامسونگ با دريافت نشاني و شماره تلفن شما، بلافاصله كارشناسان و تعميركارهاي باتجربه و بااخلاق خود را به خانه هاي مشتريان مي فرستد و در كمتر از دو ساعت، تعمير دستگاه شما انجام مي شود.

يكي از خصوصيات تعميرگاه مجاز سامسونگ و خدمات پس از فروش ، تعمير دستگاه ايراد دار در كمتر از دو ساعت است و اين نمايندگي به صورت شبانه روزي فعال است. همه قطعات قابل تعويض، فابريك و با تگ رسمي سامسونگ هستند. اگر قطعات فابريك بر روي دستگاه شما تعبيه شود، عمر دستگاه خيلي بيشتر مي شود و اين كار رضايت مشتريان را به دنبال داشته است.

پس پيشنهاد مي كنيم فقط به نمايندگي تعميرات سامسونگ مراجعه كنيد تا تعميرگاه و نمايندگي مجاز تعميرات سامسونگ به بهترين شكل ممكن تعميرات دستگاه شما را به انجام دهد و همينطور از خدمات پس از فروش سريع و دقيق نمايندگي تعميرات سامسونگ برخوردار شويد.


موضوعات مرتبط: نمايندگي تعميرات ال جي

برچسب‌ها: ،


تاريخ : ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ | ۰۹:۴۳:۱۵ | نویسنده : امين سرخوش | نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By Bigsite :.