شيشه رنگي هاي بين كابينت را ميتوان در رنگ هاي گوناگون به كار برد كه توانايي سكوريت شدن و ضد حرارت شدن را برخوردار هستند و حتي حرارت شعله مستقيم را تا ۶۰۰درجه سانتيگراد تحمل مي نمايند.

امرزه دامنه دكوراسيون داخلي به شدت گسترش يافته و با مدرن شدن دنياي كنوني شاخه شيشه رنگي دكوراتيو در ميان عامه مردم جايگاه ويژه اي به خود اختصاص داده است . امروزه طراحان دكوراسيون داخلي در پروژه هاي عملي, همراه متخصصاني چون معماران, مهندسان و مديران ساخت وساز فعاليت ميكنند .  اين متخصصان نه تنها برنامه ريزي وطراحي ساختمان ها وبناهاي عمومي ,تجاري, تفريحي ومسكوني را انجام ميدهند, بلكه در زمينه مديريت پياده سازي چنين پروژه هايي نيز آموزش ديده و مسؤليت انجام آنها را به عهده دارند.​ 

شيشه رنگي هاي بين كابينت را ميتوان در رنگ هاي گوناگون به كار برد كه توانايي سكوريت شدن و ضد حرارت شدن را برخوردار هستند و حتي حرارت شعله مستقيم را تا ۶۰۰درجه سانتيگراد تحمل مي نمايند.

امرزه دامنه دكوراسيون داخلي به شدت گسترش يافته و با مدرن شدن دنياي كنوني شاخه شيشه رنگي دكوراتيو در ميان عامه مردم جايگاه ويژه اي به خود اختصاص داده است . امروزه طراحان دكوراسيون داخلي در پروژه هاي عملي, همراه متخصصاني چون معماران, مهندسان و مديران ساخت وساز فعاليت ميكنند .  اين متخصصان نه تنها برنامه ريزي وطراحي ساختمان ها وبناهاي عمومي ,تجاري, تفريحي ومسكوني را انجام ميدهند, بلكه در زمينه مديريت پياده سازي چنين پروژه هايي نيز آموزش ديده و مسؤليت انجام آنها را به عهده دارند.

شيشه رنگي ديوارپوش

در شيشه رنگي ديوارپوش ​برتري هاي زيادي موجود است از جمله وزن ​كم، ضدخش ​هستند، ​مصرف نقطه هاي روشن ال اي دي و تعبيه و نصب خيلي آسان و سريعتر كه انتخاب مستري را آسان مي كند.
زيبايي رنگيني به ديوارها مي بخشند و جذابيت و ​تنوع فضا را زياد مي كنند. اين شيشه رنگي ها ضمانت نامه ​دارند و از مطمئن ترين كالاهاي  روپايي به روز مي باشند و محصولي لوكس و مدرن ​شمرده مي شوند. رنگ هاي مختلف اين شيشه رنگي ها هم نظير ساير شيشه رنگي ها بالاست. ​​

 

 

نصب شيشه رنگي براي نماهاي فريم لس و فيس كپ

نماهاي فريم لس و فيس كپ شيشه رنگي بيشتر در پروژه هاي اداري و تجاري مورد توجه قرار مي گيرد. در اين سيستم پروفيل هاي آلومينيومي (عمودي و افقي) بر اساس ارتفاع ساختمان، ابعاد شيشه رنگي ها (وزن) و فشار باد محاسبه و انتخاب مي گردد.

با استفاده از پروفيل هاي ذكر شده شبكه هاي آلومينيومي ايجاد و توسط براكتها به ساختمان متصل مي گردند و سپس شيشه رنگي ها و بازشوها در محل هاي مورد نظر نصب و سيستم آب بندي مي گردد.

در نماهاي فريم لس شيشه رنگي ها با فاصله بسيار كم (در حد ۱۰ ميلي متر) كنار هم قرار مي گيرند ولي در سيستم فيس كپ حدفاصل بين شيشه رنگي ها توسط درپوش ها با ابعاد و اشكال مختلف پوشانده مي شود.

نماي فريم لس يا بدون قاب

ارائه مدولاسيون بر اساس طرح اوليه و محاسبه ضريب هاي موثر در پايداري سازه

مجهز به درپوش هاي دكوراتيو جهت نماي زيباتر

قابليت ساخت به صورت ترمال بريك، ساده، دوكي و …

مجهز به سيستم تخليه هوا و آب باران

امكان نصب شيشه رنگي با ضخامت هاي مختلف

مجهز به لاستيك هاي EPDM براي مقاومت بالاتر

نصب آسان و كاربردي

قابليت استفاده به صورت المان سازه اي

استفاده از اين نوع شيشه رنگي نما نيازي به زيرسازي پشتيباني خود  ندارد و تنوع رنگي نامحدودي دارد

اين سيستم در برابر تنش هاي قائم و جانبي از قبيل باد، زلزله و تكان هاي شديد كاملا ناپايدار است و زيبايي فوق العاده و منحصر به فرد اين سازه در نما امتياز نهايي آن است

ايزولاسيون حرارتي و صوتي ساختمان

طراحي زيبا و استاتيكي اين سيستم نماي شيشه رنگي به همراه عدم استفاده از پيچ و پرچ در مونتاژ و طراحي بازشوي مخفي در اين سيستم علاوه بر زيبايي و ديد بسيار عالي باعث بالا رفتن ضريب مقاومت، آببندي و هوابندي اين سيستم شده است .

در طراحي پروفيل هاي اين سيستم مباحث مربوط به زلزله، باد و محاسبات استاتيكي رعايت شده و جهت بالا بردن كيفيت محصول از اتصالات كليپسي به جاي پيچ و پرچ استفاده مي شود .

نماي شيشه رنگي كرتين وال

اين نوع نما از نماي شيشه رنگي اي به دو مدل روكوب و لامل تقسيم ميشود، در مدل روكوب دار ابتدا شبكه بندي سطح نما با سازه هاي سبك و يا نيمه سنگين فلزي به صورت كامل زيرسازي ميشود . سپس پروفيل هاي روكوب به همراه شيشه رنگي بر روي شبكه بندي سوار مي گردند.

وجود لاستيك هاي آببندي و هوابندي در اطراف پروفيل هاي روكوب ورود آب و هوا را به داخل غير ممكن مي سازد. در مدل لامل به دليل اينكه سطح مقطع پروفيل آلومينيومي بزرگ است از مقاومت بسيار بالايي برخوردار است به همين دليل احتياجي به شبكه بندي فلزي نما جهت زير سازي نميباشد و خود پروفيل هاي آلومينيومي به وسيله پليت كه با پيچ هاي لوبيايي داخل آن قابل رگلاژ ميباشد به ساختمان متصل ميگردد.

نكته مهم اينكه هر دو مدل از نماي بيرون به يك شكل و تركيب ديده مي شود. عمده ترين مزاياي انحصاري سيستم نماي شيشه رنگي اي لامل عبارتند از بهره گيري از بالاترين نوآوري و تكنولوژي در اتصالات پروفيل ها به يكديگر(T-cleats)، آببندي صحيح و اصولي سيستم با استفاده از انواع واشرهاي مخصوص از جنسEPDM ، پيش بيني مناسب انبساط و انقباض پروفيل ها، هدايت آبهاي حاصل از تعريق شيشه ها به وسيله كانال هاي مخصوص دريناژ از لامل هاي افقي به لامل هاي عمودي و سپس خروج از نما توسط قطعه مخصوص آبريز استفاده از تكيه گاه خاص جهت نشيمنگاه شيشه ها و واشركشي مخصوص كه در برابر فشارهاي جانبي ساختمان از شيشه محافظت ميكند.

استفاده از قطعه هاي مخصوص Fiming Bracket جهت اتصال پروفيل هاي نما به سازه كه افزايش سرعت نصب و استحكام بالاي اتصال را به ارمغان مي آورد. تنها نقطه ضعف اين سيستم نسبت به سيستم فريم لس، نمايان و قابل تشخيص بودن فريم هاي بازشو در نماي ساختمان است.


موضوعات مرتبط: نمايندگي تعميرات ال جي

برچسب‌ها: ،


تاريخ : ۱۸ مهر ۱۳۹۷ | ۰۱:۴۹:۵۹ | نویسنده : امين سرخوش | نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By Bigsite :.